Uitslagen

UITSLAGEN

Uitslagen zijn direct na de wedstrijd te zien op de site van RaceTimer.

Hieronder vind je de uitslagen van alle edities van de DrechtStadLoop (voorheen Drechtstedenloop).

individueel

DrechtStadLoop

13de, 3 november 2019
Bekijk de uitslagen op de website van ChronoTrack.

12de, 4 november 2018
Bekijk de uitslagen op de website van ChronoTrack.

11de, 29 oktober 2017
Bekijk de uitslagen op de website van ChronoTrack.

10de, 30 oktober 2016
Bekijk de uitslagen op de website van ChronoTrack.

9de, 31 oktober 2015
Bekijk de uitslagen op de website van RaceTimer.

8ste, 26 oktober 2014
Bekijk de uitslagen op de website van RaceTimer.

7de, 27 oktober 2013
Bekijk de uitslagen op Uitslagen.nl.

Drechtstedenloop

6de, 25 september 2011
Bekijk de uitslagen op Uitslagen.nl.

5de, 31 oktober 2010
Bekijk de uitslagen op Uitslagen.nl.

4de, 25 oktober 2009
Bekijk de uitslagen op Uitslagen.nl.

3de, 12 oktober 2008
Bekijk de uitslagen op Uitslagen.nl.

2de, 14 oktober 2007
Bekijk de uitslagen op Uitslagen.nl.

1ste, 11 juni 2006
Bekijk de uitslagen op Hardloopevenementen.com.

bedrijvenloop

2019

  1. Fysioooo, 0:56:43.1
  2. BDO A16 1, 0:58:31.6
  3. Verkerk Groep, 1:20:45.9
  4. Aafje 1, 1:21:01.5
  5. WerkTalenten, 1:25:11.4
  6. BDO A16 2, 1:26:09.4
  7. Aafje 2, 1:29:52.0
  8. Aafje 4, 1:31:42.7
  9. ABMpower team, 1:34:23.3
  10. Aafje 3, 1:50:30.8

2018

  1. ConPackSys, 1:30:28.52
  2. Team Kammerman, 1:32:35.65
  3. IHC 3, 1:40:07.93
  4. IHC 1, 1:40:22.83
  5. Ames, 1:42:56.76
  6. Kunstmin, 1:44:13.16
  7. Aafje 3, 1:46:08.35
  8. Aafje 2, 1:46:09.45
  9. IHC 2, 1:47:02.82
  10. ABB Bouwgroep, 1:54:36.80
  11. Aafje 1, 2:06:25.69

Snelste tijden halve marathon

WR V60: 1:21:33 uur, Silke Schmidt (DE), Dordrecht, 03 november 2019

ParcoursrecordS

Mannen: 1:04:53 uur, Titus Kirwa Komen, Kenia (2014)
Vrouwen: 1:15:33 uur, Veerle Dejaegere, België (2016)

Wereld WEG-record

Vrouwen
Masters V60 – halve marathon
WR 1:21:33 uur, Silke Schmidt, Duitsland, Dordrecht (03-11-2019)
Bronnen:
european-masters-athletics.org
evaa.fidal.it

Nederland WEG-records

Masters M80 – halve marathon
NR 2:04:15 uur, Joop Rüter, PAC Rotterdam, Dordrecht (01-11-2015)
Masters V55 – halve marathon
NR 1:26:19 uur, Carla Ophorst, Olympus ’70 Naaldwijk, Dordrecht (26-10-2014)
Bron:
Historie van de Nederlandse WEG-records vanaf 1893 tot 31-12-2015

Winnaars DrechtStadLoop, Mannen

2019

  1. Nixon Fernandes, Nederland, 1:08:12
  2. Daan Reintjes, Nederland, 1:08:40
  3. Marco van Etten, Nederland, 1:08:46

2018

  1. Ruben Scheurwater, Nederland, 1:08:50
  2. Diego van Looy, België, 1:08:53
  3. Nixon Fernandes, Nederland, 1:09:24

2017

  1. Malcolm Hicks, Nieuw-Zeeland, 1:07:09
  2. Mike Teekens, Nederland, 1:07:53
  3. Ruben Scheurwater, Nederland, 1:08:31

2016

  1. Ruben Scheurwater, Nederland, 1:06:47
  2. Kjell Dehondt, België, 1:07:06
  3. Stefan van der Broek, Nederland. 1:07:47

2015

  1. Kjell Dehondt, België, 1:07:48
  2. Ruben Scheurwater, Nederland, 1:08:20
  3. Omar Bekalli, België, 1:09:43

2014

  1. Titus Kirwa Komen, Nederland, 1:04:53
  2. Flavio Sehole, Nederland, 1:05:32
  3. Hamid El Mouaziz, België, 1:06:41

2013

  1. Jesse Stroobant, België, 1:06:37
  2. Ruben Scheurwater, Nederland, 1:09:37
  3. Lander Vanderspikken, België, 1:10:59

Winnaars DrechtStadLoop, vrouwen

2019

  1. Saskia Weinans, Nederland, 1:18:50
  2. Hannah Oldroyd, Nederland, 1:20:38
  3. Elsemieke Kin, Nederland, 1:21:24

2018

  1. Judith Janszen-Loekemeijer, Nederland, 1:23:40
  2. Marleen Honkoop, Nederland, 1:24:01
  3. Nathalie Klaassen, Nederland, 1:26:31

2017

  1. Judith Janszen-Loekemeijer, Nederland, 1:26:09
  2. Brooke Brown-de Boer, Nederland, 1:26:46
  3. Jeanet van den Berg, Nederland, 1:27:04

2016

  1. Veerle Dejaegere, België, 1:15:33
  2. Yvonne van Vlerken, België, 1:17:24
  3. Marianne de Kok, Nederland, 1:22:13

2015

  1. Silke Schmidt, Duitsland, 1:22:37
  2. Amy van den Broek, Nederland, 1:23:39
  3. Judith Janszen, Nederland, 1:26:25

2014

  1. Beatrice Cherono, Nederland, 1:17:27
  2. Silke Schmidt, Duitsland, 1:19:48
  3. Nadja Wijenberg, Nederland, 1:23:28

2013

  1. Beatrice Cherono, Nederland, 1:17:41
  2. Nadja Wijenberg, Nederland, 1:22:17
  3. Anne Zijderveld, Nederland, 1:24:55

Winnaars Drechtstedenloop, mannen

2011

  1. Boubker Abdelkrim, Marokko, 1:03:44
  2. Andrew Lesuuta, Kenia, 1:03:55
  3. Taufiq el Barhoumi, Marokko, 1:07:00

2010

  1. Said Hayek, Nederland, 1:09:39
  2. Fouad Fertoute, Nederland, 1:13:58
  3. Aissa Margouom, Nederland, 1:14:03

2009

  1. Olfert Molenhuis, Nederland, 1:09:59
  2. Wim Padmos, Nederland, 1:10:26
  3. Jorrit Pels, Nederland, 1:10:40

2008

  1. Allan Ndiwa, Kenia, 1:01:50
  2. Bernhard Rotich, Kenia, 1:02:14
  3. Nordin Athamma, Algerije, 1:02:37

2007

  1. Allan Ndiwa, Kenia, 1:01:37
  2. Ernest Kibenei, Kenia, 1:01:47
  3. Mark Tanui, Kenia, 1:01:51

2006

  1. El Zaini, Libië, 1:04:43
  2. Yussouf Gulmin, Frankrijk, 1:05:47
  3. Mark Tanui, Kenia, 1:06:26

Winnaars Drechtstedenloop, vrouwen

2011

  1. Els Rens, België, 1:21:27
  2. Anne Zijderveld, Nederland, 1:26:49
  3. Marianne de Kok, Nederland, 1:29:10

2010

  1. Carla Ophorst, Nederland, 1:26:37
  2. Corina Voorn, Nederland, 1:28:50
  3. Monique Andriessen, Nederland, 1:31:28

2009

  1. Anne Zijderveld, Nederland, 1:25:20
  2. Francis Schinkel, Nederland, 1:26:15
  3. Julie Beukers, Nederland, 1:30:50

2008

  1. Irene Kwambai, Kenia, 1:12:25
  2. Monica Chepkoech, Kenia, 1:13:01
  3. Eclair Loywapet, Kenia, 1:14:42

2007

  1. Filomena Chepchirchir, Kenia, 1:15:23
  2. Maryna Dubrova, Oekraïne, 1:17:33
  3. Rebby Koech, Kenia, 1:19:32

2006

  1. Kristyna Loonen, Nederland, 1:19:08
  2. Sandra van Haesvelde, België, 1:22:32
  3. Paris Poywo, Kenia, 1:23:34